אטרקציות

כדורי בועה

האטרקציה הכי משוגעת שהגיעה מאירופה נחתה כאן ישר אצלנו בבאבל בום ! כדורי הבועה הינם חוויה עוצמתית מלאת אדרנלין . הילדים שלכם לא יפסיקו לצחוק וליהנות בזכות זה.  הקפיצות, ההתגלגלויות וההתנגשויות גורמות למשתתפים לחוויה בלתי רגילה עם הרבה צחוק וכל זה בבטיחות מלאה!
הפעילות מלווה במגוון רחב של משחקונים: משחק כדורגל, קרבות סומו, "החזק שורד", באולינג ,תפוס את  הכריש וכל העולה בדמיונכם… מה שנותר לכם זה רק להיכנס לבועות ולהתחיל להנות…

כדורגל מים

מגרש כדורגל מים הינה אטרקציה מדליקה עם חוקים פשוטים וקלים המתאימה בעיקר לימי הקיץ החמים. במגרש עומדות שתי קבוצות, האדומה והכחולה, שלהן נותר רק לחכות לשריקת הפתיחה ולזריקת הכדור… ומשם כל הטוב מתחיל!
הצוות המדהים של באבל בום מפעיל את הילדים בבטיחות, באווירה נינוחה, ומצחיקה. התחייבות לכיף לאורך כל האירוע!
ברשותנו מגרשים בגדלים שונים שמגיעים עד לאירוע שלכם.

כדורגל מים

מגרש כדורגל מתנפח המשלב משחק מדליק עם חוקים פשוטים וקלים:
על המגרש עומדות שתי קבוצות הקבוצה האדומה מול הכחולה, שלהן נותר רק לחכות לשריקת הפתיחה ולזריקת הכדור… ומשם כל הטוב מתחיל!
הצוות המדהים שלנו מפעיל את כל הילדים בבטיחות מלאה, עם אווירה נינוחה, תחרותית והתחייבות לכיף לאורך כל האירוע!
ברשותנו מגרשים בגדלים שונים שמגיעים עד אליכם.
מהרו להזמין

ווטר טאג

אם אתם מחפשים איך להתקרר בקיץ יש לנו את הפעילות המושלמת בדיוק עבורכם!
אנו גאים להציג לראשונה בארץ את אטרקציית הווטר טאג – מלחמת מים ייחודית ומטריפה עם שלל משחקונים. הפעילות כוללת זירת מתנפחים ענקית לצורכי מסתור ומחסה, שמכניסה את המשתתפים לאווירת לחימה חווייתית מושלמת. כל משתתף מקבל רובה מים עוצמתי ואפוד ייחודי ומתחיל ישר להנות.

זורב ענק

בא לכם את שיא האקסטרים!
אנו שמחים להציג את כדורי הזורב הענקיים החדשים שלנו. כדורי הזורב הענקיים הינם אטרקציה חדישה ובלעדית בארץ, איתם יבצעו הילדים מגוון של משחקונים מיוחדים ומטריפים.
אז תתחילו להתכונן… כי אין יותר כיף מלהתגלגל בכדור ענק.

זורב ענק

מוכנים לשיא האקסטרים???
יצא לכם אי פעם להתגלגל בכדור ענק?
אנו שמחים להציג את כדורי הזורב הענקיים החדשים שלנו… כדורי הזורב הענקיים הינם אטרקציה חדישה ובלעדית בארץ, איתם יבצעו הילדים מגוון של משחקונים מיוחדים ומטריפים.
אז תתחילו להתכונן… כי אתם הולכים לרוץ כמו אוגרים!

כדורעף

כדורעף ענק בקוטר של כ-2 מטרים שאיתו הילדים והמבוגרים מבצעים את משחק הכדורעף הכי מיוחד שישחקו אי פעם!
פעילות מגבשת, מאתגרת ומלאת אדרנלין וכיף.

משחקי חשיבה ואסטרטגיה

בתחנת משחקי החשיבה מבצעים הילדים מגוון משימות מאתגרות שגורמות לכל המשתתפים לחוויה משעשעת ומגבשת, הדורשת שיתוף פעולה מלא.
במהלך הפעילות המשתתפים רוכשים כלים משמעותיים כמו:
בניית אסטרטגיה וטקטיקה, יכולת מנהיגות והובלה, שיתוף פעולה ויכולת פיתוח החשיבה הבחירה מושלמת לכל פעילות!

באולינג שמשגע את העולם

אין אחד שלא אוהב באולינג ובמיוחד שמדובר בחיילים שגדולים פי 30 מהרגיל.
לדעתנו, אם כבר באולינג, אז צריך לשחק אותו רק ככה!
בתחנה זו עליכם יהיה לרוץ עם הכדור זורב הענקי שלנו ולנסות להפיל כמה שיותר חיילים על מנת לצבור נקודות.
חושבים שזה פשוט? בואו להתגלגל ולהנות.

אתגרון

בעזרת האתגרון שלנו נבצע את התחרות "מרוץ שליחים" שבמהלכה תיתקלו במכשולים קשים ומאתגרים בדרך.
הקבוצה המהירה יותר מנצחת!
פעילות ספורטיבית ותחרותית שתהפוך את האירוע שלכם למושלם!
חושבים שאתם זריזים ומהירים?
הזמינו כדי לנסות…

אתגרון

בעזרת האתגרון שלנו נבצע את התחרות "מרוץ שליחים" שבמהלכה תיתקלו במכשולים קשים ומאתגרים בדרך.
הקבוצה המהירה יותר מנצחת!
פעילות ספורטיבית ותחרותית שתהפוך את האירוע שלכם למושלם!
חושבים שאתם זריזים ומהירים?
הזמינו כדי לנסות…

דוכני מזון

איך אפשר ליהנות באירוע בלי לאכול?
כדי שבאבל בום תהפוך את החוויה למושלמת, אנו מעמידים לרשותכם דוכני מזון שכל אחד אוהב: שיערות סבתא, פופקורן ברד, נקניקיות, לימונדה וכל מה שתרצו נוכל לספק.

לייזר טאג

האטרקציה הכי סוערת מלאת אדרנלין  כבר כאן! אנו גאים להציג  את המתחם הנייד השופע ביותר בארץ בלייזר טאג.  מלחמת לייזר ייחודית ומטריפה עם שלל משחקונים המתאימה לפעילויות פנים וחוץ. הפעילות כוללת זירת מתנפחים ענקית לצורכי מסתור ומחסה, שמכניסה את המשתתפים לאווירת לחימה חווייתית מושלמת. כל משתתף מקבל רובה לייזר איכותי ואפוד ייחודי המשמש כמד פסילות.
במהלך הפעילות נבצע מגוון משחקונים כמו: קבוצה נגד קבוצה, משחק "הדגל", כולם נגד כולם ועוד…

לייזר טאג

האטרקציה הכי סוערת מלאת אדרנלין  כבר כאן! אנו גאים להציג  את המתחם הנייד השופע ביותר בארץ בלייזר טאג.  מלחמת לייזר ייחודית ומטריפה עם שלל משחקונים המתאימה לפעילויות פנים וחוץ. הפעילות כוללת זירת מתנפחים ענקית לצורכי מסתור ומחסה, שמכניסה את המשתתפים לאווירת לחימה חווייתית מושלמת. כל משתתף מקבל רובה לייזר איכותי ואפוד ייחודי המשמש כמד פסילות. במהלך הפעילות נבצע מגוון משחקונים כמו: קבוצה נגד קבוצה, משחק "הדגל", כולם נגד כולם ועוד…

נינג'ה

מי לא רוצה להיות נינג'ה.
מתקן הנינג'ה הכי חדיש ואטרקטיבי נחת עכשיו בבאבל בום ומאפשר לכל אחד להיות נינג'ה ולהנות. אטרקציה ייחודית שתשדרג לכם את האירוע ותהפוך אותו למהנה הרבה יותר.

חץ וקשת טאג

האטרקציה הכי מאתגרת ומושקעת הגיעה אלינו!
אנו גאים להציג  את המתחם הנייד השופע ביותר בארץ למלחמת חץ וקשת. הפעילות כוללת זירה ייחודית ומטריפה עם שלל משחקונים המתאימה לפעילויות פנים וחוץ. הפעילות כוללת זירת מתנפחים ענקית לצורכי מסתור ומחסה, שמכניסה את המשתתפים לאווירת לחימה חווייתית מושלמת. כל משתתף מקבל חצים וקשת עם אמצעי מיגון לצורך שמירה על בטחון המשתתפים. החצים עשויים מספוג ואינם מסוכנים/כואבים כלל. במהלך הפעילות נבצע מגוון משחקונים כמו: קבוצה נגד קבוצה, משחק "הדגל", כולם נגד כולם ועוד…

חץ וקשת טאג

האטרקציה הכי מאתגרת ומושקעת הגיעה אלינו!
אנו גאים להציג  את המתחם הנייד השופע ביותר בארץ למלחמת חץ וקשת. הפעילות כוללת זירה ייחודית ומטריפה עם שלל משחקונים המתאימה לפעילויות פנים וחוץ. הפעילות כוללת זירת מתנפחים ענקית לצורכי מסתור ומחסה, שמכניסה את המשתתפים לאווירת לחימה חווייתית מושלמת. כל משתתף מקבל חצים וקשת עם אמצעי מיגון לצורך שמירה על בטחון המשתתפים.
החצים עשויים מספוג ואינם מסוכנים/כואבים כלל. במהלך הפעילות נבצע מגוון משחקונים כמו: קבוצה נגד קבוצה, משחק "הדגל", כולם נגד כולם ועוד…

כדורגל שולחן אנושי

חשבתם שכדורגל שולחן זה כיף? דמיינו את האטרקציה הזאת  בענק! כולם מכירים את אטרקציית כדורגל השולחן אך הפעם אתם השחקנים! מתקן מהנה ומאתגר המשלב פעילות ספוריטיביות ,תחרותיות ושיתוף פעולה בין המשתתפים. המשתתפים חגורים ובטוחים לאורך המשחק כולו .המשחק כולל שופט שמקפיד על ניהול המשחק ובטיחותכם.

מתנפחי ספורט

מחפשים כיצד לשדרג את האירוע שלכם? זוהי הבחירה המושלמת! ברשותנו מתנפחי ספורט ייחודים ומאתגרים אשר יגרמו הנאה רבה למשתתפים. ניתן לבחור: "נראה אותך מבקיע", "מלך הסלים", "מלך הטבעות".

מתנפחי ספורט

מחפשים כיצד לשדרג את האירוע שלכם? זוהי הבחירה המושלמת! ברשותנו מתנפחי ספורט ייחודים ומאתגרים אשר יגרמו הנאה רבה למשתתפים. ניתן לבחור: "נראה אותך מבקיע", "מלך הסלים", "מלך הטבעות".

Scroll to Top

הישארו איתנו בקשר